A A A

Aktualności

Za nami intensywna koncertowo jesień...

I czas na krótkie wakacje i małe podsumowanie - wydarzyło się dużo:

1) Premiera nowego programu "Wiemy kim jest" z tłumaczeniami piosenek Leonarda Cohena na tegorocznym Festiwalu "Frazy" spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Dość szczegółowo pisze o tym wydarzeniu portal kultura.poznan.pl, zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć z tego koncertu na facebookowym profilu festiwalu "Frazy". Program ten prawdopodobnie stanie się naszą kolejną płytą, trzymajcie kciuki!
 

2) Nakręciliśmy kolejny teledysk! "Nie dali ojce" jest obecnie w fazie montażu, za kamerą stanął ponownie Mikołaj Świderski ze swoją ekipą Absynt Studio - oczekujcie niespodziewanego! Premiera już pod koniec listopada! - co  wiąże się również z nową pozycją w naszej dyskografii - limitowaną i kolekcjonerską. Szczegóły TUTAJ, a płytkę można już zamawiać na stronie S.P. Records
 

3) Zagraliśmy z Kazikiem na festiwalu Luxfest 2017 w poznańskiej "Arenie". Jak tam było, będzie można już na początku 2018 roku zobaczyć w powstającym właśnie jeszcze kolejnym (już czwartym) teledysku, do którego materiał nakręcono właśnie podczas tego koncertu!  Kilkadziesiąt zdjęć z całego festiwalu można także znaleźć na Facebooku, a koncert zakończył "Tata Dilera" w wykonaniu porozumianych ponad podziałami, czyli sześcioosobowego K&KPF oraz 2/5 KNŻ:
 


 

4) A do tego wystarczyło czasu, żeby po raz kolejny zagrać tradycyjny kameralny koncert w "Kultowej" - z którego zdjęcia można zobaczyć, a jakże, na profilu FB 'Kultowej".


Ponadto nietypowa nowość na stronie - zamieszczamy obszerny wywiad dla magazynu "Uroda Życia" o kulisach powstania płyty "Tata Kazika kontra Hedora" !


Obydwa single z płyty "Tata Kazika Kontra Hedora" nadal nie opuszczają Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia! 
 


 

Zachęcamy do dalszej zabawy i głosowania na "Drogę", oraz "Most", do którego przeuroczy filmik stworzył techniką malowania na szkle Łukasz Jedynasty ze swoim studiem Rainbow Box. W czasie pracy twórczej powstało prawie 200 000 rysunków, wykorzystane zostały oryginalne grafiki i szkice Stanisława Staszewskiego!

 

 Z podziękowaniami dla Kasi Polowy za nieustające nadsyłanie screenów z listy
pozostaje nam tylko zachęcić wszystkich do dalszej zabawy... Dzię - ku - je - my!
 


Nasza nowa płyta z Kazikiem zawiera 15 nowych piosenek napisanych do odnalezionych po wielu latach tekstów i wierszy Stanisława Staszewskiego, "Taty Kazika". Po szczegóły zapraszamy TUTAJ


Nasze najnowsze dziełko można zamawiać w S.P Records.


a
piszą o nim:

 

       ROLOWY ŚWIAT MUZYKI

 

Płyta dostępna jest w sieci empik, oraz w większości sklepów muzycznych na terenie całego kraju. I jedziemy: